https://ebordi.pl/ - Folia stretch maszynowa

62-023 Gądki, ul. Poznańska 3/0

NIP: 7773269274

https://ebordi.pl/

Folia stretch przydaje się w wielu różnych branżach i sektorach działalności. 

Jeśli prowadzisz firmę, w której przygotowywane są całe palety produktów do wysyłki, do odbiorców, to na pewno wiesz, jak bardzo przydatna jest wytrzymała folia stretch. Odpowiednio zapakowane produkty muszą zostać zabezpieczone elastyczną i mocną folią. Wszystko po to aby uniknąć przewracania się produktów poukładanych na paletach oraz ich uszkodzeń mechanicznych.

W przypadku dużych transportów i dużej ilości palet niezwykle przydatna okaże się folia stretch maszynowa. Tego typu folia różni się od zwykłej folii stretch przede wszystkim ilością folii na jednym wałku, a także sposobem użycia. Folię stretch maszynową używa się z wykorzystaniem profesjonalnej owijarki. Dzięki temu cały proces jest znacznie szybszy i bardziej wydajny. 

Dlatego jeśli szukasz dobrej i wytrzymałej folii stretch oraz profesjonalnej owijarki, dzięki której proces zabezpieczania palet z produktami będzie jeszcze szybszy, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy EBORDI, którą znajdziesz na stronie ebordi.pl. U nich zamówisz dowolną folię stretch, a także profesjonalne owijarki i dystrybutory do folii stretch. 

2017-07-11 09:28:23

REHA BŁOCH

60462 Poznań, ul. Szarych Szeregów 25

Manager Piotr Mowczun

62030 Luboń, ul. Jachtowa 3

BHP-KOMPLEX

62052 Komorniki, ul. Malinowa 22