Producent GLASS HART K. Adamczyk - wewnętrzne balustrady szklane

43-300 Bielsko-Biała, ul. Siewna 4/60

NIP: 9372680763

http://glass-hart.com/

Planujesz wymienić balustradę w mieszkaniu? Masz piękne schody, którym do kompletu brakuje nowoczesnej balustrady szklanej? W takim razie polecamy Ci zajrzeć na stronę glass-hart.com i zamówienie wymarzonej balustrady właśnie u nich!
Glass Hart to firma specjalizująca się w produkcji szklanych paneli, zadaszeń, kabin prysznicowych na wymiar oraz balustrad. Wszystko wykonują z wysokiej jakości szkła, o wysokiej przeźroczystości oraz połysku. Dzięki specjalnej technologii produkcji szkła ich produkty są trwałe i posłużą Ci wiele długich lat.
Dlatego zajrzyj na ich stronę internetową i zamów swoje wymarzone balustrady szklane wewnętrzne od sprawdzonego producenta. Sprawdź ich ofertę już teraz i zaufaj firmie z wieloletnim stażem działalności i zamów szklaną balustradę robią na wymiar, zgodnie z Twoim pomysłem. Decydując się na ich produkty, masz pewność, że wybierasz naprawdę wysokiej jakości szkło, które będzie pięknie się prezentować. Ponadto dzięki nowoczesnym technologiom i specjalnym powłokom Twoja szklana balustrada, którą zamówisz w firmie Glass Hart, będziesz odporna na zniszczenia i zabrudzenia.

2017-07-11 09:58:42

Malaya Sp. z o.o.

47400 Racibórz, ul. Mickiewicza 18

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16

HS MEDICAL POLAND

43100 Tychy, ul. Fabryczna 45