Poznań urodziny dla dzieci

61-659 Poznań, ul. Winogrady 89/0

NIP: 9721255781

https://go4robot.pl/

Jak zorganizować dziecięce przyjęcie urodzinowe? Dzisiaj coraz trudniej jest zadowolić małych solenizantów, którzy chcą, aby ten dzień był dla nich wyjątkowy. Urodziny dziecka nabrały zupełnie nowego wymiaru – teraz są to profesjonalnie zorganizowane przyjęcia, na których nie brakuje animatorów, zachęcających maluchy do gier i zabaw.

Chcesz jednak, by Twoje dziecko nie tylko się bawiło, ale też wyciągnęło jakąś lekcję z tego przyjęcia? Zaproś na nie GO4ROBOT! To grupa osób, specjalistów od robotyki, przygotowujących dla maluchów wyjątkowe show, w którym i one biorą aktywny udział. Mogą bowiem wspólnie z animatorami zaprojektować, zbudować i zaprogramować roboty z klocków Lego MindStorms, które zostały specjalnie stworzone z myślą o najmłodszych konstruktorach i programistach.

Do dyspozycji klientów są trzy pakiety – standard, rozszerzony i premium. Każdy z nich charakteryzuje się innymi atrakcjami i skalą organizacji. Urodziny dla dzieci, które przygotują w Poznaniu, będą wyjątkowym przyjęciem, pełnym zabawy i nauki spotkaniem. Twój maluch z pewnością zapamięta ten dzień na wiele lat!

2017-06-26 09:37:02

REHA BŁOCH

60462 Poznań, ul. Szarych Szeregów 25

Manager Piotr Mowczun

62030 Luboń, ul. Jachtowa 3

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3