Kot-Bud II s.c. J.Kot, T.Zbroński - Serwety chirurgiczne

43-100 Tychy, ul. Astrów 21/0

NIP: 646-273-34-44

http://kotbud.eu

Sala operacyjna wymaga specjalistycznego oprzyrządowania i wyposażenia. Mimo iż urządzenia są najważniejsze, to nie tylko one przyczyniają się do ratowania życia. Swoją rolę odgrywają też wszelkiego rodzaju jednorazowe sprzęty, bez których ryzyko zakażenia podczas zabiegu byłoby wielokrotnie wyższe. Fartuchy, maski czy osłony na buty chronią nie tylko lekarza przed płynami ustrojowymi pacjenta, ale też samego chorego przed przenoszeniem drobnoustrojów.

Na stole operacyjnym musi znaleźć się zarówno chłonny podkład, jak i prześcieradło flizelinowe, z kolei pacjent jest przykryty serwetą. Serwety chirurgiczne dostępne są w różnych rozmiarach, są też modele z otworem odsłaniającym operowane miejsce na ciele.

Tego typu produkty muszą być sterylne i muszą spełniać normy europejskie, muszą mieć też wszystkie konieczne certyfikaty. Ich zakup powinien być dokonany w miejscu, które spełnia wymagane kryteria sklepu medycznego. Takim sprzedawcą cieszącym się zaufaniem wielu klientów – zarówno indywidualnych, jak i placówek medycznych – jest sklep Kot-Bud.

2018-12-19 14:02:23

Malaya Sp. z o.o.

47400 Racibórz, ul. Mickiewicza 18

GLASS HART Kacper Adamczyk

43300 Bielsko-Biała, ul. Siewna 4

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16